Pohodlné, bezpečné a úsporné ovládání domácnosti

Představte si ten komfort, kdy se všechny žaluzie vaší domácnosti přizpůsobí vašemu požadavku jen na základě jednoho kliknutí na chytrém telefonu. Přesně to nabízí automatizace domácnosti - TaHoma® switch od našeho partnera, společnosti Somfy.

V automatizované domácnosti můžete pohodlně ovládat ze svého mobilního telefonu nebo jiného zařízení nejen stínění, ale i osvětlení a přístup k domu. Získáte nejen vysoký komfort, ale i bezpečí a úspory na vytápění. Můžete totiž ovládat nejen veškeré stínění vašeho domova, ale i osvětlení opatřené chytrými žárovkami Philips Hue, promyšlené interiérové i exteriérové kamery, alarmy, chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper nebo Somfy Termostat a termostatické hlavice.

S použitím chytrých čidel se nemusíte bát, že vaši markýzu zničí silný vítr. Větrné čidlo ji ochrání. Sluneční čidlo zase zabrání přehřívání interiéru.
O systému TaHoma® switch

TaHoma® switch je systém automatizace domácnosti, který se stará o vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony. Bezpečí vašeho domu zaručuje zpětnou vazbou a podporou zabezpečení celého objektu.

Komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® switch si můžete představit jako elegantní "krabičku", kterou doma zapojíte do elektřiny, připojíte k internetu a můžete začít okamžitě využívat. Do svého chytrého telefonu si pak stáhnete aplikaci, se kterou ovládáte domácnost stejně snadno, jako například vytočíte číslo nebo napíšete zprávu. Ovládání je možné také pomocí dálkového či nástěnného ovladače, z tabletu či počítače nebo pomocí hlasového asistenta. Přímo na zařízení najdete dvě tlačítka, na každé z nich můžete nastavit svůj oblíbený scénář, třeba pro odchod a příchod domů.

Systém můžete propojit s více než 300 kompatibilními výrobky od Somfy a řadou dalších produktů. Scénář třeba pro váš odchod z domu může vypadat třeba takto: Kliknete na tlačítko na zařízení a obratem zhasnou všechna světla opatřená chytrými žárovkami Philips Hue, žaluzie a rolety se nastaví do požadované pozice, zakóduje se alarm, aktivují kamery, otevřou se garážová vrata a vjezdová brána a za vámi se vrata i brána zase bezpečně uzavřou, stejně tak chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper.

Máte zájem o více informací? Kontakujte nás!

Pro Vaše dotazy či poptávku můžete využít náš on-line formulář. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.
Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím emailu či telefonu:
Kontaktovat nás můžete také na sociálních sítích: